Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Pane Paroubku, dovolte, abych reagoval

15. 07. 2009 2:14:20
Na Vaše uplakané stížnosti jednak na Vašem blogu, ale hlavně na Vaše Prohlášení k pseudoaféře mé pracovní návštěvy u ruského premiéra Putina. Vaše „Prohlášení“ mi připomíná umanutého chlapečka, ležícího na bříšku, mlátícího ručičkami a nožičkami, řvoucího „já chci...“. Nechci pouze planě kritizovat, proto mi dovolte polemizovat se všemi body tak, jak jste je uvedl na serveru ČSSD.

1) Věřím, že velvyslanectví bylo informováno. Jenže pokud chci nějakou pomoc, pak o ni musím nejprve požádat! Jenže Vy zřejmě žijete v takových výšinách, že předpokládáte, že se hned každý přetrhne, podněcován rektálním alpinismem. Měl bych také podotknout, že velvyslanec v Moskvě je z Vaší stáje. Mám tomu rozumět tak, že ztrácíte rektální loajalitu již i uvnitř Vaší strany?

2) Nechápu, proč by se měla oficiální místa zabývat neoficiální mezistranickou návštěvou. Byla-li tak důležitá, měl jste to ohlásit na MZ a vyžádat si oficiální podporu. Jinak platí reakce ad 1).

3) Tady je snad zbytečná jakákoliv reakce. Snad jen, že zřejmě nejsem součástí „české veřejnosti“, protože o obsahu Vašeho jednání s premiérem Putinem nevím nic. Pouze to, o čem spekulují média. (Takže nic).

4) Ano, to je pravda. Ale ne celá! Topolánek byl na OFICIÁLNÍ návštěvě a řešil plynovou krizi za celou Evropu! Myslíte, že jsme skutečně takové tupé stádo bez paměti, za které nás považujete?!?

5) Co se týče pana Schwarzenberga, vzděláním, inteligencí a kreditem v zahraniční politice musíte hodně zaklonit hlavu, abyste mu viděl alespoň na kotníky! Vyjádření pana Topolánka možná nebyla diplomatická, ale vyjadřovala jeho přesvědčení a názor, který byl podložen fundovanými rozbory renomovaných ekonomů (dokonce i levicových). Že by se ochladily naše vztahy s USA, toho jsem si nevšiml. Všiml jsem si ochlazení vztahů s Kanadou, jejichž prapříčinou jsou sociální programy nastavené Vašimi (!!!) vládami! Ke zhoršení vztahů s Ruskem dojít nemohlo, pokud byste je Vaším devótním přístupem „nezlepšovali“. O to nestojím. Rusko je si vědomo, že ekonomické zájmy jsou nad politikou, takže Váš pláč je pouze výkřikem do tmy pro Vaše nesoudné voliče. Každý volič s IQ nad úrovní pokojové teploty Vaše argumenty musí odmítnout jako naivní a nepodložené.

6) Tak tady již vysloveně lžete!!! Hospodářské vztahy s Ruskem se rozvíjejí obstojně. Jedinou brzdou většího rozmachu není Dobrovský, Topolánek, dokonce ani Vy, ODS a ČSSD. Jediným limitujícím faktorem rozvoje hospodářské spolupráce jsou mafiánské praktiky ruské strany. To ví každý podnikatel, který se o to pokoušel a víte to i VY!!!

7) Zase se chlubíte cizím peřím. Přístupová jednání byla zahájena a tedy rozhodnutí o připojení k EU padla za vlády Klause. Pouze shoda okolností, že jste byli u koryta zrovna vy, když byl proces ukončen, není vaše zásluha! (nebo alespoň nejen vaše!) Česko-Ruské vztahy budou vždy významné. Ale pouze tehdy, nebude-li se Rusko vměšovat do našich vnitřních záležitostí (a to právě dělá). Hodláte-li přesto Rusko nekritizovat a nehledat cestu k ROVNÝM vztahům, pak nemáte v české politice co dělat a přestěhujte se do Běloruska. Tam pro svou politiku najdete bohaté uplatnění.

8) Opakujete se! Budu se tedy opakovat také! Nejste-li na oficiální STÁTNÍ návštěvě, není MZ povinno vůči Vám ničím! Chlubit se rozhovorem s kýmkoliv a komukoliv vyčítat, že jemu se to nepovedlo... Jak dětinské! Pane Paroubku, denně se bavím se svým sousedem panem J. Je mnohem chytřejší, než Vy, ale Vám se nikdy nepovede s ním hovořit, protože já Vás nepozvu a neseznámím vás! Svolejte kvůli tomu TK!

9) To je již opravdu výraz paranoi a zoufalství! Vy se hrdě hlásíte ke spolupráci s KSČM (přestože Vám to Bohumínský sjezd zakazuje)!!!

10) Vážený! Přestaňte lhát, mlžit a vyhýbat se pravdě a každý si Vás rád poslechne. Lži o schůzkách/neschůzkách, vajíčku/nevajíčku. Lež o tom, že jste veřejnost informoval o schůzce s Putinem a jejím obsahu, z Vás dělá sedmilháře a jakékoliv slovo vypuštěné z Vašich úst je po těchto zkušenostech oprávněně zpochybňováno. Pak se nedivte, že po Vás novináři „jdou“ a přímo čekají, při čem Vás zase nachytají! A Vy jste tak hloupý, že jim tu možnost dáváte nejméně dvakrát do měsíce.

Nemám obavy, že se tento můj příspěvek dostane až k Vaši očím. Na to máte příliš hustý filtr sekretariátu. Pokud ale alespoň někomu otevře oči, budu spokojen.

Tak, a editi a spol., včíl do mě!

Autor: Zbyněk Barth | středa 15.7.2009 2:14 | karma článku: 38.07 | přečteno: 3176x

Další články blogera

Zbyněk Barth

A co dál, zemane/králi, králi/zemane ?

Co se stane, či stalo, když se stane zeman králem ?

26.2.2015 v 16:27 | Karma článku: 13.78 | Přečteno: 552 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Jitka Mikysková

Tajná dohoda s tzv. Islámským státem

Podle blízkovýchodního reportéra BBC Quentina Sommervilla existuje dohoda mezi Američany podporovanými kurdsko-arabskými Syrskými demokratickými silami (SDF) a radikály z tzv. Islámského státu,

18.11.2017 v 14:38 | Karma článku: 17.48 | Přečteno: 375 | Diskuse

Marek Hilšer

Jaký je odkaz 17. listopadu v roce 2017?

Připomínáme si 28 let od pádu zločinného komunismu. Jaký je odkaz tohoto výročí pro naši současnost a budoucnost?

18.11.2017 v 13:25 | Karma článku: 15.74 | Přečteno: 439 | Diskuse

Jaromír Petřík

Proč „Pražská kavárna“ zakázala Michalovi Horáčkovi projev na Václaváku?

Letošní oslavy 17. listopadu proběhly zcela v režii „Pražské kavárny.“ Její zástupci dovolili v Praze vystoupit pouze svým stoupencům, kteří jeden jako druhý hystericky opakovali fráze o ohrožení naší demokracie.

18.11.2017 v 12:39 | Karma článku: 39.01 | Přečteno: 1584 | Diskuse

Jan Dvořák

Bohuslav S. poprvé v zaměstnání (alternativní historie z roku 1994)

Ředitel se podíval do diáře, kde měl v „chlívečku“ pátek 6.11. poznamenáno: doktor. 9 - 9.20. Neznamenalo to však nic fatálního, jako je návštěva zubaře, ale seznamovací pohovor s novým zaměstnancem, právníkem.

18.11.2017 v 11:33 | Karma článku: 10.32 | Přečteno: 320 | Diskuse

Milena Poláková

Panoptikum města pražského, aneb manuál, jak neslavit, jak znectít...

Kalendářní svátek památného 17.11. 1989, se nám rok od roku jaksi vymyká z rukou. Ne, že bychom to sami chtěli, chtějí to však ti, které nikdo nezve, kteří se stále vnucují a jsou tímto nejen směšní a ohraní, ale hlavně trapní.

18.11.2017 v 10:35 | Karma článku: 37.05 | Přečteno: 1361 | Diskuse
Počet článků 20 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2465

Murphyho zákony platí beze zbytku ....Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.